Strona główna » O FIRMIE

O FIRMIE - usługi chłodnicze warszawa

Nasza firma specjalizuje się w zamrażaniu i przechowywaniu produktów spoży- wczych oraz wynajmie powierzchni magazynowych do przechowywania produktów spożywczych, w tym głęboko mrożonych. Dysponujemy jedną z największych powierzchni chłodniczych w kraju. Posiadamy doskonałą lokalizację na terenie m.st. Warszawy.

Firma położona jest 150 metrów od zjazdu z obwodnicy Warszawy (S8), blisko głównych tras wylotowych, w północnej części miasta. Na terenie firmy zlokalizowane są dwa budynki magazynowe na ok. 25 tys. miejsc paletowych oraz kilka budynków biurowych.

Pracownicy firmy posiadają wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w branży chłodniczej, co sprawia, że jest ona wiarygodnym i rzetelnym partnerem dla klientów. Zaufało nam wiele firm zarówno z kraju, jak i z zagranicy, dzięki czemu teren Morspolu stanowi siedzibę kilkudziesięciu firm.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich producentów i dystrybutorów żywności. Obejmuje ona usługowe zamrażanie i przechowywanie towarów oraz wynajem pomieszczeń biurowych i pomieszczeń magazynowych o powierzchni od 15 m² do 1.500 m², w zakresie temperatur od +15°C do -26°C.

Magazyny firmy są nowoczesne, funkcjonalne, bezpieczne i dobrze wyposażone. Firma spełnia wszelkie wymogi sanitarne i weterynaryjne do przechowywania produktów żywnościowych, posiada uprawnienia UE oraz uprawnienia eksportowe do kilkudziesięciu innych państw. W firmie funkcjonują system HACCP i system ISO 9001:2000.

Współpraca z nami jest gwarancją, że Państwa produkty przez długi czas utrzymają najwyższą jakość. Zapraszamy do współpracy.