Strona główna » OFERTA

OFERTA

Usługa zamrażania i przechowywania produktów

Oferujemy usługowe zamrażanie towarów do temperatury – 18°C oraz przechowywanie towarów w zakresie temperatur od +15°C do -26°C. Posiadamy ok. 1000 m² powierzchni zamrażalniczej, co daje bardzo duże dobowe możliwości zamrażalnicze. Ilość zamrażalni umożliwia nam zamrażanie kilku asortymentów jednocześnie w oddzielnych pomieszczeniach zamraża- lniczych. Zapewniamy również duże dobowe możliwości przeładunkowe. Proces zamrażania i przechowywania monitorowany jest przez całą dobę. Każdy klient może w każdym czasie otrzymać informację o stanie swojego produktu.

Usługa wynajmu powierzchni magazynowej

Morspol oferuje do wynajmu kilkadziesiąt pomieszczeń magazynowych o powierzchni od 15 m² do 1.500 m² w zakresie temperatur od +15°C do -26°C. Wynajmując magazyn klient może wynająć dodatkowo biuro oraz powierzchnię socjalną niezbędną do prowadzenia działalności gospodarczej. Dostęp do wynajmowanych powierzchni jest możliwy 24 godziny na dobę. Ilość posiadanych magazynów daje klientom możliwość wyboru pomieszczeń spełniających jego oczekiwania.


Usługa wynajmu powierzchni biurowej

Morspol oferuje również wynajem pomieszczeń biurowych. Powierzchnię i układ pomieszczeń dostosowujemy do potrzeb klienta. Posiadamy biura w kilku budynkach i w różnym standardzie. Istnieje możliwość wynajmu pomieszczeń z klimatyzacją lub bez. Wszystkie media wliczane są w cenę wynajmu pomieszczeń.